Kategorie:

Biznesowy notebook Dell Latitude 9410 2-in-1

Ultranowoczesny notebook Dell Latitude 9410 2-in-1 zapewni Tobie maksimum satysfakcji podczas pracy biznesowej (http://amt-notebooki.pl/jak-dobrac-procesor-do-laptopa-biznesowego/). Został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jego niewielki rozmiar, a do tego super wydajna bateria pozwoli na pracę zarówno w biurze, jak i w delegacji. 

Wbudowana sztuczna inteligencja

Dell Latitude 9410 2-in-1 posiada program Dell Optimizer, który nieustannie współpracuje z Tobą, ucząc się Twoich sposobów pracy i dostosowuje się do aktualnych potrzeb użytkownika. Ciekawą funkcją jest wykrywanie Twojej obecności za pomocą specjalnego czujnika. Kiedy zbliżysz się do komputera, on natychmiast aktywuje system i zaloguje Ciebie za pomocą kamery na podczerwień i aplikacji Windows Hello, który także zablokuje system kiedy oddalisz się od notebooka, co uchroni Twoją pracę przed niepożądanymi osobami. Dodatkowo sztuczna inteligencja poprawia wydajność baterii poprzez dostosowywanie jej użycia do aktualnych potrzeb użytkownika. Przyśpiesza także jej ładowanie – w ciągu godziny do 80%. 

Czym jeszcze się charakteryzuje

Dell Latitude 9410 2-in-1 to także niesamowity wygląd. Dzięki niewielkim rozmiarom (ekran 14”) będziesz mógł go mieć zawsze przy sobie, a wytrzymała bateria utrzyma komputer w gotowości nawet do 27 godzin nieprzerwanej pracy. Ekran posiada także funkcję dotykową, która przekształci Twój laptop w tablet obsługiwany za pomocą dołączonego rysika.

Ogólne dane techniczne:

  • system operacyjny Windows 10 Pro lub Home
  • wyświetlacz dotykowy o bardzo niskim zużyciu energii
  • doskonała pamięć 8 lub 12 GB
  • odporna na zalanie klawiatura z podświetleniem
  • szklany touchpad
  • kamera na podczerwień oraz czujnik zbliżeniowy
  • porty umożliwiające podłączenie wielu urządzeń niezbędnych do pracy
  • 30-dniowa wersja próbna pakietu Microsoft Office.

Dell Latitude 9410 2-in-1 jest świetnym wyborem dla Ciebie i Twojej firmy.

Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com