Kategorie:

Charakterystyka laptopów Lenovo ThinkBook 13s G2

Bierzesz sobie do serca wskazówki specjalistów od tej właśnie branży? Okazuje się zaś, że coraz więcej ekspertów zachwala te właśnie komputery… Z czego jednak wynikają tak pozytywne recenzje na temat przenośnego sprzętu od tego właśnie producenta?

Najważniejsze fakty na temat laptopów Lenovo ThinkBook 13s G2

Generalnie laptopy od Lenovo tego typu są naprawdę bardzo uniwersalne. Z powodzeniem mogą być zastosowane między innymi w rozmaitych firmach oraz przedsiębiorstwach. Wszak do użytku biurowego nadają się generalnie znakomicie. To jednak w tej materii nie wszystko. Dodatkowo komputery przenośne od Lenovo są coraz częściej wybierane przez graczy. Mogą być zatem z powodzeniem stosowane także w naszych domach oraz mieszkaniach (nie tylko pod względem pracy, ale także w trakcie odpoczynku). Kiedy jeszcze warto zdecydować się na Lenovo ThinkBook 13s G2? Często podróżujesz służbowo? W takim razie również powinieneś pomyśleć o tym sprzęcie. Wszak jest on naprawdę relatywnie lekki i dodatkowo smukły.

To jednak nie wszystko, ponieważ laptopy Lenovo ThinkBook 13s G2 są dodatkowo naprawdę wydajne. Nie może ta sytuacja wyglądać jednak inaczej, skoro zostały wyposażone w naprawdę porządne pod wieloma względami procesory. Klienci mają okazję zdecydować się na sprzęt Intel lub AMD. Te modele są nie tylko wydajne, ale także bardzo eleganckie i równocześnie odporne. Konstrukcja jest bowiem niezwykle solidna. Jaki mamy tutaj ekran? Producenci z Lenovo zatroszczyli się o matrycę o przekątnej wynoszącej dokładnie 13,3 cala (proporcja jest równa 16:10). Jakie są zaś w tym momencie dostępne rozdzielczości? Do wyboru są dwie opcje. To 1920 x 1200 i 2560 x 1600.

Biznes zdjęcie autorstwa Racool_studio - pl.freepik.com