Kategorie:

Dell Latitude 9510 2-in-1 – laptop do zadań specjalnych

Wysokiej jakości laptop biznesowy Dell Latitude 9510 2-in-1 sprosta każdemu wyzwaniu. Nowoczesny i luksusowy do zadań specjalnych. Sprawdzi się idealnie do pracy w domu oraz biurze. Sprzęt jest wydajny i wytrzymały. Działa bardzo długo bez ładowania, dzięki temu można go wszędzie ze sobą zabrać bez obawy, że się wyłączy. Świetny dla prezesów, freelancerów, fotografów, grafików, managerów itp. Prezentuje się z klasą. Dell Latitude 9510 2-in-1 ma dotykową 15-calową matrycę, aluminiową obudowę.

W jaki sposób zbudowany jest laptop?

Zapisywać można wiele danych – zdjęć, tekstów, dokumentów, gdyż wmontowano do niego dysk o pojemności 256G oraz RAM 8G. Zawiera jeden z najlepszych oprogramowań systemowych, dlatego sprzęt nie zawiesza się, działa płynnie i bez zakłóceń. Mowa tutaj o – Windows 10 Pro. Wyposażony jest w procesor – Intel Core i5 10210U i 4-rdzeniowy procesor. Rozdzielczość – Full HD. Warto dodać, że jest on lekki – waży tylko 1,5 kg. Bateria ładuje się szybko. Obrazy – zdjęcia są rewelacyjnej jakości.

Warto dodać, że jest to laptop energooszczędny. Posiada porty USB 3.2.1 z funkcją PowerShare, zatem można podłączyć do niego dodatkowo mysz, pendrive, dysk zewnętrzny itp. Zawiera czytnik kart pamięci – microSD 4.0 i stykowy czytnik kart – Smart Card. Oczywiście laptop ma najwyższej jakości kartę sieciową, aby internet działał bez zarzutu. Wgrano do niego zabezpieczenia.

Dell Latitude 9510 2-in-1 z pewnością jest to produkt wysokiej jakości, który spełni oczekiwania każdego. Prezentuje się nowocześnie, jest wydajny, wygodnie się na nim pracuje i bezpiecznie. Zabierać go można w podróż. Idealnie nada się do prowadzenia transmisji na żywo czy prowadzenia kursów. Na pewno warto go wziąć pod uwagę do pracy, ale także szkoły dla dziecka. Wykonywanie prac domowych będzie szybsze i przyjemniejsze. Nauka i szkoła to też biznes!

Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com