Kategorie:

Dell Vostro 3501 – laptop do pracy biznesowej

Dell Vostro 3501 wyposażony jest w ekran o przekątnej wynoszącej 15,6 cala. Matryca wyświetla obraz w jakości Full HD (1920 x 1080). Laptop jest kompatybilny z systemem operacyjnym od Windows 10 Professional. Na pokładzie komputerów tej serii, znajdują się energooszczędne oraz wydajne procesory, mowa tu o grupie Intel Ice Lake. Warto wiedzieć, iż Intel Core i3 1005G1 zapewnia świetną funkcjonalność przy obsłudze najróżniejszych aplikacji oraz oprogramowań.

Dell Vostro 3501 oferowany z pakietem 16 GB RAM

Dell Vostro 3501 oferowany jest w dwóch pakietach (więcej: http://www.thinknotebook.pl/laptop-biznesowy-dell-vostro-3501/). Mianowicie, w pierwszej wersji może on mieć do dyspozycji 8 GB natomiast w drugim wariancie użytkownik ma do dyspozycji nawet 16 GB pamięci RAM. Mikroukład szyfrowania TPM pozwala na bezpieczne przechowywanie kluczy szyfrujących oraz innych tajnych danych. Za bezpieczeństwo odpowiada również czytnik linii papilarnych, dzięki niemu można w szybkim czasie łączyć się z systemem.

Na pokładzie komputera znajduje się elegancka, matowa matryca. Dobrze wpisuje się ona w biznesowy charakter i wygląd urządzenia. Ta przenośna stacja robocza wyposażona jest także w porządny akumulator litowo-jonowy. Co ważne, pozwala on użytkownikom korzystać z tego komputera przez nawet 4 godziny pracy. Komputer posiada również zintegrowaną kartę graficzną od Intel UHD Graphics. Dodatkowo, na stanie urządzenia znajduje się kamerka o parametrach 0,92 MPix. Waga tego urządzenia wynosi jedynie 1,9 kilograma. Dell Vostro 3501 posiada 3 złącza typu USB. W drodze podsumowania warto pamiętać, iż model ten wyróżnia się następującą specyfikacją:

  • wbudowanym czytnikiem linii papilarnych,
  • systemem od Windows 10 Pro,
  • mikroukładem, dzięki któremu można szyfrować klucze dostępu,
  • 3 złączami typu USB,
  • grafiką od Intel UHD Graphics,
  • wbudowaną kamerką do łączności internetowej.
Sport - zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com