Kategorie:

Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 – inne kluczowe informacje

Laptop taki jak Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 (www.thinknotebook.pl) mógłby być tańszym dzięki procesorowi AMD, który wielu uznaje za akuratny, ale ma on procesor Core i7 10850H, czyli też ten bardzo dobry i nadający się do obróbki materiału pod postacią filmu w jakości FHD, z tego typu filmami poradzi sobie ten laptop, bo ma rozbudowany czytnik kart, Bluetooth, przynajmniej 16 GB pamięci RAM i do tego dysk, który może mieć ponad 1000 GB pojemności, który jest też dyskiem typu SSD. Tego typu rozwiązania wielu obecnie ceni i dlatego też laptopy Lenovo są cenionymi i to nawet w przypadku egzemplarzy demonstracyjnych, czyli w przypadku tych, które pracowały na wystawie sklepowej ukazując jakiś film animowany. Taki laptop zużył się tylko w minimalnym stopniu i dlatego dla części nabywców jest opcją kuszącą.

Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 to także Bluetooth, dzięki któremu pracuje się znacznie wygodniej i to w miejscu dowolnym. Wiele w przypadku tego laptopa znaczy też matowa matryca, bo jest markową i wyjątkowo udaną i dlatego też dzięki niej można pracować na stoliku ogrodowym pod jabłonią, czyli też i tam, gdzie naturalne promieniowanie słoneczne utrudnia pracę w przypadku matrycy błyszczącej. Z tej przyczyny te matryce są zastępowane przez matowe, a najlepszymi z nich są te z laptopów markowych, bo ich dopracowanie pochłonęło miliony euro i to także setki godzin eksperymentów.

Taki typowy Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 to też dodatki takie jak czytnik linii papilarnych. Tym dodatkiem nie dysponuje każda wersja tego laptopa, ale tu liczy się to, że ten dodatkowy bajer w świecie obecnym zaczyna się stawać standardem. Bo dzięki niemu nikt nie grzebie w naszych plikach, wtedy gdy jesteśmy przez te kilka minut w toalecie. Kluczowe znaczenie ma też i to, że dodatek ten nie jest idealnym i właśnie dlatego wielu dodaje sobie to dłuższe hasło, po to by utrudnić dostęp do istotnych plików.

Kobieta zdjęcie utworzone przez cookie_studio - pl.freepik.com