Kategorie:

Lenovo ThinkPad T15p Gen 1

Jeżeli szukasz laptop do pracy to świetnie trafiłeś ponieważ Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 jest perfekcyjnym wyborem jeżeli chodzi o tego typu zastosowania. Firma Lenovo słynie z dostarczania już od wielu lat wysokiej jakości komputerów biznesowych z serii ThinkPad. Komputer który dziś mam zaszczyt zaprezentować jest czymś co świetnie się sprawdzi podczas prowadzenia nowoczesnego biznesu.

Jak to wygląda?

Komputer który widzimy zaraz po otworzeniu pudełka jest to elegancki ultrabook zaprojektowany w iście minimalistycznym stylu

Komputer który widzimy zaraz po otworzeniu pudełka jest to elegancki ultrabook zaprojektowany w iście minimalistycznym stylu. Nie mamy tu żadnych zbędnych podświetlanych ledowych elementów które mogły by odbierać powagi biznesowemu urządzeniu. Komputer jest w stylowym czarnym matowym kolorze. Zachwyca ilość portów zawartych na krawędziach urządzenia, jest to nie bez znaczenia biorąc pod uwagę że jest to urządzenie skierowane do użytkownika profesjonalnego potrzebującego owych wielu portów. Po otwarciu klapy widzimy ekran wypełniający w pełni przestrzeń na górne klapie, naprawdę robi to wrażenie. Dotykowy ekran ma przekątną 15.6 cali i jest w rozdzielczości FULL HD co zapewnia najwyższych komfort podczas pracy. Kolejnymi rzeczami które możemy zobaczyć po otworzeniu komputera jest klawiatura ale nie byle jaka bo pełna klasyczna klawiatura z charakterystycznym dla ThinkPadów trackpointem. Poniżej mamy jak to na laptopa przystało touchpad z ustawionymi u góry klawiszami funkcyjnymi. Na lewo od touchpada mamy logo serii ThinkPad.

A co w środku?

W środku znajdziemy najnowsze komponenty wykonane przez znane marki specjalnie z myślą o tym urządzeniu. Urządzenie jest napędzane przez najnowszy procesor firmy Intel, jest nim czterordzeniowy układ Intel Core i5-10300H dziesiątej generacji. Ta generacja charakteryzuję się wysoką wydajnością przy jednoczesnej oszczędności prądu. To co również stanowi o szybkości pracy na tym urządzeniu jest 16 GB szybkiej pamięci RAM DDR4. Kolejnym ważnym elementem jest dysk twardy na którym będziemy przechowywali swoje dane a jest nim 512 GB dysk  SSD w technologii M2 zapewniającej najwyższą prędkość zapisu danych.

Komputer autorstwa ansiia - pl.freepik.com