Kategorie:

Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3 – zaawansowana stacja robocza

Mobilna stacja robocza Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3 wyposażona w nowoczesny układ CPU Intel dziesiątej generacji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników poszukujących komputera pozwalającego na sprawną i niezakłóconą pracę.

Co więcej, omawiany ThinkPad wyróżnia się lekkością, odzwierciedlając się komfortem podróżowania z urządzeniem. Jakie jeszcze atrakcje przygotowało dla swoich klientów Lenovo w modelu ThinkPad X1 Extreme Gen 3?

Prestiżowy notebook z procesorem Intel dziesiątej generacji, który możesz zabrać wszędzie

Trzecia generacja prestiżowej linii, którą reprezentuje omawiany w tym artykule Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3 jest narzędziem pracy skierowanym do osób szukających wydajności oraz nowoczesnych rozwiązań umożliwiających kreatywną pracę.

Lenovo w swojej stacji roboczej oddaje do rąk użytkowników najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym podzespoły takie jak wspomniany wcześniej procesor Intel należący do 10. generacji oraz nowoczesny układ NVIDIA GeForce 1650 Ti Max-Q odpowiedzialny za grafikę.

Kreatywność w zasięgu ręki –  Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3

15,6-calowy wyświetlacz w tym przypadku dostępny jest w dwóch wariantach. Do wyboru użytkowników oddana została standardowa matryca o rozdzielczości Full HD oraz wyposażona w dotykowy panel matryca 4K OLED.

Konstrukcja notebooka sprawia miłe dla oka wrażenie, komputer bowiem posiada smukłe linie, idealnie wpasowując się do trendów panujących na rynku.

Nowoczesny design to nie jedyne, co obudowa Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3 ma do zaoferowania. Całość jest wykonana z solidnych materiałów, które nadają sprzętowi solidny i wytrzymały charakter.

Omawiany laptop jest propozycją, którą zapewne zainteresują się osoby z branży kreatywnej, na co dzień mające do czynienia z obróbką zdjęć czy plików wideo.

Obrotu zdjęcie utworzone przez ansiia - pl.freepik.com