Kategorie:

Stylowa stacja robocza dla użytkowników biznesowych – Lenovo ThinkPad P1 Gen 3

Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 stanowi ewolucję poprzednich odsłon modelu i zachowuje ciągłość tradycji rozwijanych w przypadku rodziny ThinkPadów. Mowa tutaj oczywiście o szerokim spektrum funkcjonalności oraz wysokiej jakości odpornej na uszkodzenia obudowie.

Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 stanowi ewolucję poprzednich odsłon modelu i zachowuje ciągłość tradycji rozwijanych w przypadku rodziny ThinkPadów. Mowa tutaj oczywiście o szerokim spektrum funkcjonalności oraz wysokiej jakości odpornej na uszkodzenia obudowie

Co jeszcze przygotowali dla nas inżynierowie Lenovo w swoim nowym notebooku? Poniżej przedstawiamy specyfikacje i zalety nowego ThinkPada P1 Gen3.

Ultramobilna stacja robocza Lenovo ThinkPad P1 Gen 3

To, co najbardziej rzuca się w oczy w przypadku laptopa Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 jest jego elegancki design, który spodoba się wszystkim tym, którzy poszukują modelu o wyglądzie łączącym w sobie klasykę z nowoczesnością.

Model ten to 15,6-calowa konstrukcja o ultramobilnym charakterze, który w pełni sprawdzi się podczas podróży biznesowych oraz lawirowania między salami konferencyjnymi.

Nowy ThinkPad P1 olśniewa także wyświetlaczem Ultra HD  (3840 x 2160), a sama matryca cechuje się doskonałym odzwierciedleniem barw oraz jasnością rzędu 600 nitów.

Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 – doskonała jakość obrazu i wydajny procesor

Ukryty pod obudową notebooka procesor to jednostka Intel Core 10.generacji z maksymalnie ośmioma rdzeniami i 5,3 GHz, która doskonale odnajduje się w przypadku zastosowań biurowych.

Nowoczesne podzespoły współgrają tutaj z ogólnym charakterem urządzenia, które jest niezwykle stylowe i odpowiada współczesnym trendom pod względem wymiarów.

Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 waży 1,7 kg, a do tego jest niezwykle cienki i może pochwalić się w tej materii wynikiem 18,4 mm.

Jako że mamy do czynienia z notebookiem skierowanym do sfery biznesowej, nie mogło zabraknąć wygodnej klawiatury i touchpada, który działa w sposób precyzyjny i komfortowy.

Jak można zauważyć, Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 to mocny, cienki, lekki i niezwykle dobrze zbudowany notebook, który stanowi doskonałe narzędzie pracy biznesowej i biurowej.

Zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com