Kategorie:

Ultramobilna stacja robocza HP ZBook Fury 17 G7

Gargantuiczna moc, mobilna i elastyczna konstrukcja, a także przemyślany, nowoczesny design to elementy, którymi może się poszczycić HP ZBook Fury 17 G7.

Model należący do nowej generacji mobilnych stacji roboczych amerykańskiego przedsiębiorstwa robi piorunujące wrażenie pod względem oferowanej mocy, stanowiąc tym samym poważne zagrożenie dla swoich konkurentów.

HP ZBook Fury 17 G7 – mobilna stacja robocza nowej generacji

HP ZBook Fury 17 G7 jest konstrukcją z zaimplementowanym 17,3-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD, bądź 4K z opcjonalnym panelem dotykowym.

To również jeden z najcieńszych 17-calowych laptopów tego segmentu dostępny na rynku, co z pewnością nie umknie uwadze tej części użytkowników, którzy poszukują sprzętu, który umożliwi swobodne poruszanie się z nim w ciągu dnia.

Pozostając w temacie konstrukcji, warto zwrócić uwagę na olśniewający design. Przedstawiciel nowej generacji jest o 29% mniejszy od swojego poprzednika, tworząc kompaktową całość o nowoczesnym, pełnym dynamizmu charakterze.

HP ZBook Fury 17 G7 – specyfikacja

Mobilne stacje robocze HP ZBook Fury 17 G7 są najwydajniejszymi, a zarazem największymi tego typu urządzeniami w ofercie amerykańskiej firmy.

Na pokładzie laptopa znaleźć możemy procesory Intel Core Comet Lake H lub Xeon, a także układy GPU o zaawansowanej mocy. W tym przypadku wybrać możemy konfigurację z m.in. układami graficznymi  NVIDIA Quadro RTX 5000. Dla mniej wymagających użytkowników producent oferuje grafikę Quadro T1000 oraz Quadro T2000.

Oprócz wydajnych podzespołów, inżynierowie HP zadbali również o komfort pracy zapewniany prze wysokiej klasy ekran. Matryce Full HD oraz 4K z opcjonalnym wyposażeniem w panele dotykowe, w tym również te w technologii Dream Color i 100% pokryciu palety AdobeRGB.

Producent zadbał także o systemy zabezpieczeń, mających na celu ochronę prywatności użytkownika.

Zdjęcie utworzone przez freepik z pl.freepik.com